PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR

Pracownik produkcji - operator

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

2 lub 3 zmiany

Godziny pracy

Nie dotyczy

Praca zdalna

Ludzie

10 - 30 osób

Wielkość zespołu

900 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi Wydziału, m. in.: prace montażowe elementów i części do wyrobu wiązek elektrycznych,
  • Obsługa maszyn (zwijarka, oplatarka) oraz przygotowywanie detali,
  • Dbanie o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym,
  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu w oparciu o standardy jakościowe,
  • Raportowanie przełożonemu stopnia realizacji wykonanych zadań,
  • Stała współpraca i komunikacja z przełożonym oraz współpracownikami w ramach brygady.
Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne oraz doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • Zdolności manualne, umiejętność obsługi urządzeń przemysłowych,
  • Motywacja do pracy, zaangażowanie,
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym,
  • Operatywność w działaniu, samodzielność, wielozadaniowość,
  • Umiejętność współpracy w zespole, terminowość.
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 terminowe wypłacanie wynagrodzeń

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja