TECHNOLOG WIĄZEK

Technolog wiązek

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

06:00 - 14:00, 13:00 - 21:00

Godziny pracy

Home office - nie dotyczy

Praca zdalna

Ludzie

8 osób

Wielkość zespołu

900 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Wydawanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej na wydział produkcyjny
  • Rewidowanie technologii produkcji
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności i ograniczenia kosztów produkcji, nadzór nad implementacją zmian technologicznych
  • Ciągłe doskonalenie procesu w celu zwiększenia efektywności produkcji oraz poprawy jakości produktów
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych, kontrola parametrów
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Doświadczenie w firmie specjalizującej się w produkcji/obróbce przewodów elektrycznych – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego – na poziomie minimum B1
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie i silna motywacji do pracy
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja