KEY ACCOUNT EXPERT - JĘZYK HISZPAŃSKI

Key account expert – język hiszpański

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

08:00 - 16:00

Godziny pracy

Home office - do ustalenia

Praca zdalna

Ludzie

4 - 6 osóby

Wielkość zespołu

ok. 800 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • identyfikacja potrzeb rynkowych przydzielonych klientów
  • prowadzenie prezentacji handlowych
  • monitorowanie i analiza rynku i konkurencji
Wymagania

  • Znajomość języka hiszpańskiego oraz języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (B2/C1) – warunek konieczny
  • doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów
  • znajomość standardów sprzedaży oraz efektywnych technik sprzedaży, zdolności negocjacyjne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • wysoka aktywność w działaniu, otwartość na zmiany, inicjatywa
  • umiejętność samodzielnego realizowania zadań, operatywność
  • zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym
  • prawo jazdy kat. B oraz mobilność związana z wyjazdami służbowymi
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja