KONSTRUKTOR ELEKTRONIK

Konstruktor elektronik

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

8:00 - 16:00

Godziny pracy

Home office - do ustalenia

Praca zdalna

Ludzie

3 - 5 osób

Wielkość zespołu

900 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • Wypracowywanie koncepcji
  • Planowanie projektu
  • Tworzenie firmware
  • Opracowywanie schematów ideowych
  • Opracowywanie dokumentacji techniczno – projektowej
  • Komunikatywana znajomość języka angielskiego
  • Kierowanie rozwojem urządzenia elektronicznego
  • Współpraca z firmowymi jednostkami wsparcia technicznego
Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość architektur mikrokontrolerów oraz umiejętność ich programowania z wykorzystaniem C/C++ (mile widziana znajomość asemblera)
  • Praktyczna znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń opartych o mikrokontrolery
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania
  • Znajomość narzędzi EDA (Protel DXP)
  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, elektrotechnika, informatyka i pokrewne
  • Zainteresowanie i otwartość na nowe dziedziny zastosowania elektroniki (znajomość zagadnień elektroniki pojazdów samochodowych w tym elektronicznych systemów zasilania silników spalinowych będzie istotnym atutem)
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 wdrażanie własnych projektów

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja