KIEROWNIK PRODUKCJI

Kierownik Produkcji

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

08:00 - 16:00

Godziny pracy

Home office - nie dotyczy

Praca zdalna

Ludzie

150 - 200 osób

Wielkość zespołu

700 - 800 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i kontrolowanie realizacji zadań wydziału produkcyjnego.
  • Realizacja celów produkcyjnych (dziennych i miesięcznych).
  • Nadzór nad terminowością wykonywania zadań.
  • Kontrola wskaźników jakościowych i wydajnościowych.
  • Wdrażanie zmian w zakresie organizacji i doskonalenia standardów pracy.
Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych w zakresie montażu – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (150-200 osób) – warunek konieczny.
  • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji procesów produkcyjnych.
  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing oraz nowoczesnych technik zarządzania produkcją.
  • Znajomość systemów zarządzania jakością.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office).
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 wdrażanie własnych projektów

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja