TECHNICAL SUPPORT

TECHNICAL SUPPORT - Z J.ANGIELSKIM I/LUB ARABSKIM

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

08:00 - 16:00

Godziny pracy

Home office - nie dotyczy

Praca zdalna

Ludzie

3 - 5 osób

Wielkość zespołu

900 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • obsługą infolinii technicznej i moderowaniem branżowych for internetowych
  • opracowywaniem materiałów szkoleniowych
  • sporządzaniem dokumentacji technicznej i szkoleniowej
  • identyfikowaniem potrzeb rynkowych
  • organizowaniem i prowadzeniem szkoleń w zakresie produktów LPG i CNG
  • współpracą z klientami na rynkach zagranicznych
Wymagania

  • wykształcenia min. średniego (preferowane techniczne)
  • min. rocznego doświadczenia w pracy przy montażu instalacji gazowych
  • znajomości zagadnień technicznych z branży motoryzacyjnej i autogazu
  • dobrej znajomości języka francuskiego i/lub arabskiego – wymóg konieczny
  • prawa jazdy kat. B
  • obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 wdrażanie własnych projektów

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja