SPECJALISTA DS. BADAŃ

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

8:00 - 16:00

Godziny pracy

Home office - do ustalenia

Praca zdalna

Ludzie

3 - 5 osób

Wielkość zespołu

900 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • Opracowywanie procedur badań urządzeń i komponentów
  • Wykonywanie badań urządzeń i komponentów
  • Raportowanie wyników z przeprowadzanych badań
  • Dbanie o kondycję urządzeń badawczych i testujących
  • Projektowanie drobnych testerów i stanowisk badawczych
  • Prowadzenie rejestru badań i testów oraz tworzeniem dokumentacji badawczej
Wymagania

  • Wykształcenie  wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, informatyka i pokrewne)
  • Znajomość schematów oraz komponentów elektronicznychPraktyczna znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Praktyczna znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • Inicjatywa w poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań
  • Samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziane są doświadczenia na podobnym stanowisku
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 wdrażanie własnych projektów

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja