SPECJALISTA DS. AUTOMATYZACJI PRODUKCJI

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

8:00 - 16:00

Godziny pracy

Do ustalenia

Praca zdalna

Ludzie

stanowisko samodzielne

Wielkość zespołu

900 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • Konstruowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne
  • Tworzenie dokumentacji techniczno-odbiorowej, instrukcji obsługi maszyn i urządzeń
  • Projektowanie oprzyrządowania stanowisk pracy
  • Uczestniczenie w procesie optymalizacji kosztów i budżetowania
  • Regularne analizowanie rynku pod kątem najnowszych rozwiązań technicznych usprawniających stanowiska pracy, przepływy materiałowe oraz czas przezbrojeń maszyn i urządzeń
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane mechatronika lub automatyka przemysłowa
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość zagadnień z zakresu:
    • automatyzacji i robotyki, ergonomii, elektrotechniki i mechaniki z uwzględnieniem znajomości budowy i sterowania układów wykonawczych - pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych
    • przebiegów wieloetapowych procesów produkcyjnych (bilansowanie gniazd i linii)
    • wiedzy z zakresu Lean Manufacturing
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie i silna motywacji do pracy
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja